W poszukiwaniu produktów, które mają służyć i specjalistom i amatorom, najlepiej poruszać się na gruncie, który gwarantuje profesjonalizm i solidność. Przedstawiamy kilka informacji o firmie z Wrocławia specjalizującej się w zaopatrywaniu w wyposażenie magazynowe. Dziś bardziej szczegółowo o pojemnikach magazynowych:

  1. Pojemniki magazynowe wewnętrzne – są lekkie, mają ściany i krawędzie wykończone prosto, dzięki czemu ustawione obok siebie czy w szufladzie tworzą spójną, ale podzieloną przestrzeń na drobiazgi. Przeznaczone do stosowania np. w szufladach, szafach, czy większych zbiorczych pojemnikach. Pojemniki magazynowe plastikowe oferowane w sklepie Wist24.pl wyprodukowane zostały z polistyrenu, który charakteryzuje się trwałością, odpornością na zarysowania i łatwością w utrzymaniu czystości. Ceny plastikowych pojemników wewnętrznych zaczynają się już od 1,00 zł netto! To dowód na to, że z ofertą właściwego dostawcy – firmy Wist – stworzysz przestrzeń magazynową w bardzo dobrej cenie.
  2. Pojemniki magazynowe PROFIPLUS – to trwałe kuwety, o wyprofilowanych ściankach, stworzone po to, by idealnie pasowały do siebie i ustawione jedna na drugiej tworzyły stabilną wieżę. Dzięki temu, że ich przednia ścianka jest nieco niższa niż pozostałe trzy, można sprawdzić ich zawartość bez sięgania po pojemnik warsztatowy i wyjmowania go z ustawionej wieży czy regału. Co więcej, bardzo zachęcający jest sam wybór – różne rozmiary i kilka poziomów dopuszczalnego obciążenia, kolory – niebieski, czerwony, zielony, szary, żółty, z możliwością dokupienia akcesoriów – przegród lub etykiet. Tak szeroki wybór, to pewność, że stworzysz dokładnie taki magazyn, jakiego potrzebujesz.
  3. Pojemniki magazynowe COMPACT – linia produktów, które przyciągają ze względu na solidne wykonanie, widoczne na pierwszy rzut oka. Pojemniki plastikowe do warsztatu dostępne w pięciu kolorach (żółty, szary, niebieski, czerwony, zielony), dają możliwość przechowywania drobnych elementów i to kilka rodzajów w jednym pojemniku. Wszystko za sprawą ścianek pojemników ze specjalnymi szczelinami i mobilnych przegród, które można ustawiać tak, by podzielić przestrzeń wewnątrz pojemnika magazynowego, zgodnie z chwilowym zapotrzebowaniem. Producent postawił na materiał wykonania, gwarantując użytkownikom długie i satysfakcjonujące korzystanie z pojemników magazynowych plastikowych, zachowujących dobrą kondycję.
  4. Zestawy pojemników magazynowych – to rewelacyjna opcja dla tych, którzy potrzebują większej ilości kuwet do przechowywania drobnych elementów czy narzędzi, i jednocześnie nie chcą tracić swojego czasu na dobierać każdy pojedynczy pojemnik warsztatowy. Zestawy dostępne są w różnych wersjach, kolorach, przeznaczeniu. Dla tych z największymi potrzebami i dla profesjonalistów proponujemy całe regały z kilkudziesięcioma pojemnikami magazynowymi. Natomiast do mniejszych garaży i piwnic, na pewno najlepiej pasują zestawy ścienne lub zestawy pojemników osadzonych na specjalnych listwach montowanych na ścianę. Wszystko świetnej jakości, łatwe w montażu, błyskawicznie gotowe do używania.
  5. Pojemniki modułowe SHELFBOX – to bardzo praktyczne rozwiązanie, stworzone z myślą o najdrobniejszych elementach. W jednym pojemniku warsztatowym tej serii można wydzielić nawet kilka mniejszych przestrzeni do przechowywania np. różnych rodzajów śrubek. Dodatkowo można w nich zamontować stopery, które ułatwiają przeszukiwanie zawartości – pojemnik magazynowy staje się jeszcze bardziej przydatny.

Najlepsze pojemniki magazynowe – zakupy u profesjonalistów mają sens!

Zachęcamy do zakupów w sklepie internetowym Wist24.pl, ponieważ stoi za nim ogromne zaplecze magazynowe, wyselekcjonowany asortyment i zespół specjalistów zaangażowanych w rzeczowe doradztwo. Tu klient musi być zadowolony! Zapraszamy do odwiedzin w siedzibie stacjonarnej we Wrocławiu, ale także do kontaktu pod adresem e-mail online@wist24.pl lub telefonicznie pod numerem +48 71 34 11 771. Pozostajemy do dyspozycji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj