NNW jest ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków, przeznaczonym dla osób, a nie dla pojazdów (jak OC i AC). Jednakże, jeżeli zdecydujemy się na wykupienie tego typu ubezpieczenia wraz z pakietem komunikacyjnym, możemy liczyć również na odszkodowanie dla pasażerów konkretnego pojazdu, a nie tylko dla jego właściciela, który brał udział w wypadku samochodowym.

Dlaczego warto zainwestować w ubezpieczenie NNW?

Po pierwsze, w razie wypadku samochodowego, otrzymamy odszkodowanie (my oraz pasażerowie). Co więcej, ubezpieczenie to zadziała nawet kiedy właśnie my byliśmy sprawcami takiego wypadku drogowego.

Co dokładnie ono obejmuje?

Ubezpieczenie NNW zawiera w sobie parę pakietów różnych ubezpieczeń, w tym m.in.: komunikacyjne, podróżnicze, a także na życie. Tak więc, w razie poniesienia poważnych czy mniej poważnych uszczerbków na zdrowiu (a także śmierci), zostanie wypłacone odpowiedniej wysokości odszkodowanie.

NNW obejmuje (w zależności od pakietu): pomoc medyczną, rehabilitację, pobyt w szpitalu, opiekę szpitalną, pomoc finansową w przypadku czasowej lub całkowitej niezdolności do pracy, koszty transportu zwłok oraz organizacji pogrzebu, świadczenia z tytułu śmierci (przez nieszczęśliwy wypadek).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj