System kolejkowy to rozwiązanie, którego popularność systematycznie rośnie. Mimo to jest wiele osób, które wciąż nie wiedzą co to właściwie jest i jak to działa. Okazuje się, że nie taki diabeł straszny, bo zarówno działanie jak i obsługa systemu kolejkowego jest bardzo prosta.

W miejscu, w którym mamy do czynienia z obsługą dużej ilości interesantów montuje się system, najczęściej w formie stojącego dyspensera biletowego z wyświetlaczem. Interesanci oczekujący w kolejce wybierają właściwą kategorię (jeśli jest ich więcej niż 1), po czym otrzymują wydruk z numerem. Dzięki temu wiedzą ile osób oczekuje w kolejce przed nimi i mogą spokojnie czekać na swoją kolej. Takie rozwiązanie to również duża wygoda dla pracowników danej instytucji. System kolejkowy jaki znajdziesz na http://www.dasoft.com.pl/ pozwala ocenić jak duże jest natężenie na podstawie ilości pobieranych numerków, ale również sprawia, że obsługa przebiega sprawniej i mniej stresowo. To z kolei wpływa na poprawę wizerunku danej placówki. Jeśli Twoja działalność polega na obsłudze dużej ilości interesantów powinieneś zainwestować w system kolejkowy. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów. Sprawdź który będzie odpowiedni dla Ciebie.

Akis Micro – ten system kolejkowy przeznaczony jest dla placówek, które nie potrzebują zaawansowanych rozwiązań i zależy im głównie na uporządkowaniu ruchu klientów należących do jednej kategorii. Sprawdzi się w miejscach z niewielkim obciążeniem. Wydruk biletu jest błyskawiczny.

Akis Pro – to system nieco bardziej zaawansowany, przeznaczony dla organizacji, które chcą zapewnić płynny przepływ klientów i optymalnie wykorzystać swoje zasoby. System jest wielojęzyczny, dlatego świetnie sprawdzi się w takich miejscach jak ambasady państwowe, ale również w konsulatach, służbie zdrowia, w bankach czy państwowych urzędach.

Akis Web – system, który sprawdzi się w większych placówkach, mających wiele lokalizacji. System umożliwia ich centralizację, umożliwiając obsługę praktycznie nieograniczonej ilości kolejek i operacji. Konfiguracja i zarządzanie systemem odbywa się przez stronę www, z dowolnego komputera posiadającego dostęp do internetu.

System kolejkowy pozwala na szybką i niezawodną obsługę w placówkach medycznych państwowych i prywatnych, w instytucjach rządowych, bankach czy firmach ubezpieczeniowych.

Jednym z czołowym producentów systemów kolejkowych jest firma Dasoft, która na rynku działa już od kilkunastu lat. Warto zapoznać się z ich rozwiązaniami dedykowanymi różnym firmom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj