Bezpieczeństwo stało się dziś nadrzędną wartością. Pewność funkcjonowania w bezpiecznym środowisku warunkuje nie tylko nasz wewnętrzny spokój, ale jest szansą na sprawne i skuteczne działanie w praktyce. W dobie pandemii koronawirusa przekonaliśmy się o tym ze zdwojoną siłą. Systemy ochrony osobistej, dezynfekcja, dystans społeczny – to tylko część elementów tworzących naszą nową rzeczywistość. Spotęgowana potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa zostanie z nami z pewnością na bardzo długo. Wiedzą o tym specjaliści z Exterya, dzięki którym funkcjonowanie w nowym, post-pandemicznym świecie będzie zdecydowanie łatwiejsze.

Co jest niezbędne w obecnym świecie? Woda, jedzenie i… środki ochrony osobistej

Niezwykle trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w dzisiejszych czasach bez sprawdzonych środków ochrony osobistej. Stały się one przedmiotem niezbędnym, produktem pierwszej potrzeby. Maseczka, płyn odkażający, chusteczki antybakteryjne: nosimy je przy sobie i używamy ich codziennie. Stały się nieodzownym elementem, który ma także funkcję informującą. Przypominają nam o potrzebie zachowania najwyższych standardów higieny, dystansu społecznego oraz przeprowadzania systematycznej dezynfekcji rąk. Intensyfikacja procesów produkcji umożliwiła z kolei znaczne obniżenie cen produktów higienicznych. W asortymencie firmy Exterya znajdziemy profesjonalne preparaty odkażające, przeznaczone zarówno do użytku domowego, jak i firmowego. To nie tylko płyny dezynfekujące i nawilżane chusteczki antywirusowe, ale także: solidne i elastyczne przyłbice ochronne czy różne rodzaje lamp bakteriobójczych, wykorzystujących technologię dezynfekującego promieniowania ultrafioletowego. Można zatem bez wątpienia stwierdzić, że nowe produkty higieniczne wpisały się na dobre w nasze życie. Stały się, tuż obok pożywienia i picia, środkiem niezbędnym – produktem zabezpieczającym nas i naszych bliskich przed szkodliwymi mikrobami.

Nowoczesne podejście do kwestii epidemicznych

Obecne czasy wymuszają na nas nieustające udoskonalanie istniejących technologii. Mają one służyć nam wszystkim, choćby pośrednio dotkniętym negatywnymi skutkami pandemii. Kiedy skuteczne, innowacyjne rozwiązania stają się powszechne i szeroko dostępne, mogą być z powodzeniem używane na dużą skalę. Przykładem urządzenia, które spełnia te założenia, jest lampa bakteriobójcza UV-C, dostępna w ofercie firmy Exterya. Sprzęt dezynfekujący znajduje swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymaga się wdrożenia najwyższych standardów bezpieczeństwa epidemicznego. Stąd też lampy bakteriobójcze bezpośredniego działania wykorzystywane są w szpitalach, placówkach medycznych, przedszkolach, ale także w coraz większej liczbie biur, sklepów czy gabinetów kosmetycznych. Wyróżniamy ich dwa rodzaje: lampy dezynfekujące stojące, które można swobodnie przemieszczać za pomocą stelażu z kółkami oraz lampy naścienne, instalowane w sposób stały. Dzięki nim możliwe jest profesjonalne oczyszczanie powietrza oraz powierzchni ze szkodliwych patogenów. Warto zwrócić uwagę na sposób ich użytkowania. Lampy bakteriobójcze bezpośredniego działania włącza się wyłącznie wtedy, gdy pomieszczenie pozostaje puste. Są więc to urządzenia polecane są przede wszystkim do placówek, w których występuje rozgraniczony ruch ludzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj